Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 17:02   #7
picollo
 
Reputacja: 1 picollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodze
Wola Mistrza Gry jest święta
Zakładamy, że tamtego postu nie było (Wtedy wychodzi, że Sumar odpisał pierwszy, a MG uznaje, że to jest mój pierwszy post.
Tak więc odpowiadając na pytanie i sugestie Mistrza Gry zawarte w pierwszym poście
Ad. a) Komentarz do sesji... Na razie zapowiada się ciekawie. Nie jestem pewien, czy jest to spowodowane tym, że jest to moja pierwsza sesja na tym forum, czy okresem oczekiwania na jej rozpoczęcie, czy może tym, że naprawdę dobrze się zapowiada. W każdym razie na razie jest dobrze.
Ad. b) Czekam na krytykę.
Ad. c) Rezygnować na razie nie mam zamiaru, ponieważ patrz punkt a)
Ad. d) Opoinię na temat sesji już wyraziłem.
I odpowiedź na pytanie:
Czytając rekrutację do tej sesji zapowiadało się mrocznie, poważnie, i trochę psychodelicznie. Między innymi dlatego zgłosiłem się do tej sesji. Nie jestem całkowitym przeciwnikiem humoru na sesji, ale pojawianie się wszelakich elementów humorystycznych, może skutkować większym lub mniejszym zgubieniem tego przemawiającego z postu w rekrutacji klimatu. Tak więc humoru na sesji jak najmniej.

Czy takie posty mają prawo być umieszczane w tym temacie
 
picollo jest offline