Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2019, 22:01   #7
BG
 
Reputacja: 1 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
Piątek, cudowny dzień, zwiastun wolności...
Ewa radośnie wybiegła ze szkoły razem ze wszystkimi. Lubiła w jakimś stopniu naukę, ale nauczyła się, że opinie nauczycieli wiążą się z przykrymi słowami w domu, więc każdy dzień spędzony poza szkołą był radosnym odpoczynkiem od stresu.
Popatrzyła sceptycznie na Darka oraz znajomego, choć niezbyt lubianego chłopaka. Nie interesowały ją komputery.
-Nie wiem, czy to dobry pomysł... Musi iść z nami?-zapytała marudnie
Tylko w towarzystwie znajomej paczki czuła się pewnie. Ten Stefan mógł wygadać wszystkie sekrety, których dowiedziałby się chociażby przypadkiem.
Z drugiej strony nie chciała psuć zabawy Darkowi, ustępstwa są czasami potrzebne...
-Ja bym poszła do naszego miejsca i też pograła trochę. Napiszemy jakąś piosenkę, opowiecie mi, co się działo ciekawego... Potrzebuję postaci do mojej powieści. Pomożecie, prawda? A potem faktycznie możemy iść na spacer. Potrzebuję też opisów budynków, miejsc... - postukała długopisem o okładkę notesiku w zamyśleniu- Możemy też poszukać ciekawych rzeczy w okolicy, za Grawitronem pewnie leży coś ciekawego, gdyby tak udało nam się odkryć jakąś tajemnicę...
Pogrążyła się całkowicie w swoich marzeniach...
 
BG jest offline