Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2019, 21:26   #6
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Korbas Zobacz post
Cześć, jak pisałem w wątku sondażowym, tak i słowa dotrzymuje Wstępnie jestem zainteresowany, ale nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu na postać, więc pewnie postawię na los.
Oczekujesz jakiejś historii postaci, głębszego backgroundu, opisywania charakteru i temu podobnych rzeczy dołączonych do KP?
Jeśli mógłbym coś zasugerować, do drużyny z Remer na pewno będą pasowały postacie z następującymi profesjami: cyrulik, flisak, goniec, leśnik, łowca, łowca nagród, najemnik, ochotnik, ochroniarz, oprych, posłaniec, przemytnik, przepatrywacz, sługa, strażnik, węglarz, włóczykij - natomiast zdecydowanie NIE strażnik dróg bądź strażnik rzek.

Historię postaci możemy sobie spreparować wspólnie, nie potrzebuję głębokiego tła, możesz na początek spróbować stworzyć taki opis ustami jakiegoś miejscowego chłopa jak w przypadku Olivii Hochberg.


Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
Zastanawiam się nad postacią : mechanicznie złodziejka, fabularnie służka w karczmie o lepkich rączkach.
Koncept wstępnie zaaprobowany. Ja bym to widział tak, że bohaterka ta pracuje nie tylko w karczmie, ale i pomaga w domu sędziego, dzięki czemu będzie Brunsteinowi znana. Sędzia zleci jej udział w podróży do Herrendorfu jako drugiej po krewniaczce kobiecie, aby szacowna pani Lautermann nie musiała się obracać wyłącznie wśród prostaków płci męskiej i miała kogoś do rozczesywania włosów.

Jeśli ten pomysł zostanie przyjęty przez koleżankę, chciałbym na postaci złodziejki zamknąć grupę bohaterów płci żeńskiej.
 
Ketharian jest offline