Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2007, 23:49   #4
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację


-Macharius? - Popatrzył zdziwiony na nowo poznanego - Tak nazywacie obcych w Imperium? Zowię się Hrafn Jolskaraksen ale wołają mnie tylko Hrafn Skald bo i jestem skaldem, mój zawód przypomina trochę waszych tutejszych bardów ale ja opowiadam prawdziwe historię o bogach, demonach i bohaterach. Jeśliś jeszcze nie zauważył to pochodzę z Norski, urodziłem się w osadzie Hjalgstaddnir należącej do plemienia Kaerssonlingów.

Przeczesał swe długie blond włosy, na jego szyi wisiał ciężki srebrny medalion przedstawiający głowię wilka, tu i ówdzie w jego ubrania były wpięte małe kości lub inne dziwne symbole, choć żaden nie przedstawiał znamion Mrocznych Bóstw.

- Dziś Löki jest ze mną, chętnie z tobą zagram Południowcu, jestem pewien że wygram!
 
Macharius jest offline