Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2019, 21:32   #126
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Aza ma fajne pomysły na zdjęcie syreny, ale jak jej nie widzi to nie ma jak pokierować na nią zwierząt.

Co do załogi to przypominam, że Gardax był do nas wrogo nastawiony, może będzie nam lepiej bez niego :P

Co do marynarzy w wodzie też nie mam czym ich cofnąć, gdyby to byli topiący się ludzie to by się złapali zwierzaków. Gdyby płynęli z własnej woli miałbym czym ich wystraszyć, a tak jak mają magicznie na celu dopłynąć do syreny to niczym ich na siłę wbrew woli nie przytargam na pokład.

W sumie Aza jest za tym, że trzeba się liczyć ze stratami i spadać statkiem poza zasięg śpiewu nim reszcie odbije.

Edit:

Jak się ktoś rzuci na orka, np. z liną to Aza może go osłabić i trochę upokorzyć przy okazji.

Jeśli undie rzuci się do wody po marynarzy to też mogę mu dać jakieś wsparcie, ale nie wiem na ile się przyda.
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 21-08-2019 o 21:50.
Ranghar jest offline