Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2019, 07:21   #19
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 15592 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Łotr był prostym człowiekiem, lubił pieniądze, cielesne przyjemności i spokój. Nie bał się ubrudzić swoich rąk by te rzeczy zdobyć, ale miał też jedną brzydką cechę. Była to potrzeba zdobywania wiedzy, a teraz był ciekaw jak tak duża grupa nomadów była wstanie utrzymać się na tej solnej pustyni. Ruszył więc za jeźdźcami, choć podróż na własnych nogach nie była szybka, to poruszał sie na tyle szybko by zostawić pochód Maga w tyle.

***

Nie wiedział jak to się stało że wylądował przy stole z jedzeniem, ani jak trafił na tak szacowne miejsce. Spojrzał na jedzenie i złapał lewą ręką za jeden z amuletów wiszących na szyi, prawą natomiast wykonał nad swoją porcją pokarmu znak błogosławieństwa, pod nosem zmawiając króciutką modlitwę. Usatysfakcjonowany skinął starszyźnie głową, dając w ten sposób znać że dziękuje za posiłek i uniósł pokarm do ust. Po cichu liczył że Kadir się nim zatruje, albo chociaż że będzie miał nieprzystającą jego statusowi sraczkę.
 
Zaalaos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem