Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2019, 09:21   #304
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Niby-kontrakt z magiem zakończył się; on miał wyspę dla siebie, oni - drogę do domu. Tyle że ona nie miała domu, do którego chciałaby wrócić. Zresztą w jej obecnym stanie najlepszym miejscem byłaby dobra świątynia. I spory zapas gotówki na leczenie. A przede wszystkim - przewodnik.

- Ja też Wrota Baldura poproszę - powiedziała w stronę, skąd słyszała licza. - Mam nadzieję, że zechcesz mnie doprowadzić do świątyni Illmatera czy innego boga, którego kapłani przywrócą mi wzrok, Thazarze? - spytała w przestrzeń. Edrik pewnie również by jej pomógł, ale wolała trzymać się z daleka od jego świętobliwej kuli; nawet jeśli nieaktywnej. - I że podzielicie się ze mną łupami po wrogach... i cóż, niestety po Jasmal również. Chyba nie ma sensu, żeby gniły tu wraz z jej szczątkami...
 
Sayane jest offline