Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2019, 19:07   #2564
Overliked
 
Reputacja: 1 Overliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputacjęOverliked ma wspaniałą reputację
Dzień doberek wszystkim!

Nazywam się Krzysiek, w tym roku będę studentem ostatniego roku magisterki z filologii polskiej na UWr. Uwielbiam książki (szczególnie fantasy) i dobre piwko, ale najbardziej lubię mimo wszystko filmy. Jeżeli chcecie pogadać o konkretnych tytułach, to walcie śmiało, na 90% je kojarzę.

Jeśli chodzi o sesje RPG, to mam doświadczenie, nie nazwałbym siebie zielonym. Zdarzało mi się grać w realu, choć głównie uczyłem się tej cudownego doświadczenia sieciowo, właśnie za sprawą sesji pisanych. Grałem na kilku forach, nie zawsze związanych stricte z tą dziedziną. Z tego co pamiętam, miałem nawet kiedyś konto tutaj, jednak było to w okolicach liceum.
 

Ostatnio edytowane przez Overliked : 26-08-2019 o 13:18.
Overliked jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem