Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2019, 01:42   #4
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich zebranych. Fajnie, że będziemy razem grać. Postaram się nieco odkurzyć moje NS, ponieważ od dawna nie grałem w ten system. Niby coś tam pamiętam, ale czuję się niemal jak początkujący. Niżej nieco informacji o mojej postaci. Tyle mogli się dowiedzieć pozostali BG o gościu, który rok stacjonował w NY, a później rok w Jefferson City.

CPL (Kapral) Joshua “TRX” Williams


Wiek: 29 lat
Oczy: Brązowe
Włosy: Brązowe
Wzrost: 185-190 cm
Waga: 80-85 kg

Znane umiejętności:
* Dobry w walce bez broni.
* Wyśmienity w walce bronią białą.
* Dobry strzelec.
* Twardziel z wysokim morale.
* Dobry kondycyjnie.

Ukochana broń:
* Noże.
* Maczety.
* Karabin HK 416 z 14-calową lufą.

Wygląd zewnętrzny:

Joshua jest wysokim, przystojnym, nieźle zbudowanym facetem z szerokimi barkami i żylastym umięśnieniem. Jego twarz jest pociągła, o delikatnych rysach. Ciemne, piwne oczy posiadają głębie, a karnacja włosów to bardziej pospolity brąz. Włosy żołnierza zwykle są krótkiej długości, a kilkudniowy zarost ma równo docięty. Jeżeli chodzi o ubiór żołnierz uwielbia nosić się w militarnym stylu. Jest to zwykle nowoczesny mundur w maskowaniu Woodland, buty taktyczne i wyposażenie odpowiednie do sytuacji. Od broni palnej, poprzez białą, aż do plecaka, kamizelki taktycznej, rękawic i innych rzeczy. Williams stara się być zadbany kiedy tylko może, ale na misji i w boju nie boi się ubrudzić sobie rąk.

Osobowość:

Joshua jest nietypowym mężczyzną, w którym styl żołnierski walczy z lekką buńczucznością i chęcią zabawy. Williams trenuje i z dyscypliną podchodzi do wojskowej musztry. Jego ulubionym sprzętem do ćwiczeń jest lina TRX od czego otrzymał przydomek. W godzinach pracy i podczas powierzonych mu zadań Williams stara się zachowywać profesjonalnie i nie ulegać żadnym pokusom. W wolnym czasie facet kocha się rozluźnić i zabawić. Pierwsze dni w armii były dla niego nijakie, ale kiedy przetrwał kilka tygodni jako rekrut i stał się żołnierzem pokochał bitkę, dyscyplinę i całą wojskową otoczkę. Jeżeli chodzi o rzeczy których Williams nie trawi to na pewno nie jest rad kiedy przerywa mu się zabawę gnając do obowiązków. Żołnierz po wykonanej służbie powinien mieć czas dla siebie, ale czasem w trakcie wypoczynku nagle coś się <...> i trzeba wracać do garnizonu, wyekwipować się i iść znowu za rozkazem gdzie tylko wyobraźnia dowódcy poniesie. W takich sytuacjach Williams stara się wziąć kilka spokojnych oddechów i nie narzekać na głos…

Historie:
* Jego ojciec jest oficerem armii i stacjonuje w NY.
* Jego matka jest kucharką i również stacjonuje w NY.
* Ponoć przed służbą gość był kilka lat jednym z lepiej opłacanych najemników.

Na koniec dodam, że trafiłem kto zostanie dowódcą jako jedyny pełnoprawny "gadacz" w ekipie. Bardzo mi się to pięknie do losów BG układa.
 

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 31-08-2019 o 20:24. Powód: Naruszenie pkt. 5 regulaminu forum.
Lechu jest offline