Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2019, 11:40   #7
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację




Wiek:
ok 22-24 lata
Wzrost:
ok 159-162cm
Waga:
ok 50-55kg
Kolor oczu:
Czekoladowe
Kolor włosów:
Rude

Choroba:
Zwapnienie płuc, co jest dla większości osób pewne. Zdarzało jej się zapomnieć o tabletce i często miała ataki kaszlu.
Reputacja:
Jeśli to ma jakieś znaczenie przy odgrywaniu innych postaci, to Viki ma w Jefferson City reputację na 5.
Cechy szczególne:
Blizny na plecach, parę blizn po wewnętrznej stronie ud, jedna krótka blizna na łuku brwiowym, liczne piegi na całym ciele, rozszerzone źrenice.


Viktoria jest znanym i bardzo dobrym medykiem. Bywa sarkastyczna i przemądrzała, co nie każdemu może się podobać. Na ogół jednak miła i pomocna, uważa jednak siebie za jedną z inteligentniejszych osób i wcale tego nie ukrywa. Jak to mówi "jedni mają mięśnie a inni rozwiniętą sieć neuronów". Nie wywyższa się jednak ani nie patrzy na nikogo z góry. Ma charakter lekko sadystyczny, lubi napawać się czyimś bólem i cierpieniem, czego mogli doświadczyć jej pacjenci. W tematach wojskowych widać, że jest niezbyt obeznana. Jej umiejętności bojowe oceniane są na przeciętne i nic ponadto.
Nigdy nie mówi o swojej przeszłości ani nie wychodzi na przepustki. Nikt nigdy nie widział by opuszczała teren wojska. Często można dojrzeć ją na nocnych spacerach w godzinach między trzecią a czwartą. Nie wiadomo skąd pochodzi. Czasami powie coś o matce, rzadziej o wuju, a ojcu nie mówi prawie wcale.


To chyba tak tyle z takich info co można wiedzieć.
Gdyby ktoś chciał jakiegoś doca zrobić np z czasów przed misją, to ja zawsze jestem chętna na poklepanie - z nowymi czy starymi graczami, nie robi mi to różnicy, po prostu jeśli masz pomysł i chęci to daj znać :P
Tak samo kwestie powiązań postaci - brat,siostra, kuzynka odpada :P żadna rodzina ani nikt z przeszłości Viktorii
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline