Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 16:56   #1
picollo
 
Reputacja: 1 picollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodzepicollo jest na bardzo dobrej drodze
[Autorski] Bohaterowie zza lodówki

Przed wami rozpościerał się widok zapierający dech w piesiach. Mityczna wieża sięgająca nieba (Niektórzy zwą ją lodówką) znajdowała się tuż przed wami. Po waszej lewej stronie płynęła rzeka mająca swe źródła gdzieś we wschodniej części Kuchni. Ponoć ten, kto napije się wody z Kranu (mityczne źródło rzeki) uzyska niespotykaną potęgę. Niestety dostępu do niego strzegą złowrogie Widelce dowodzone przez Łyżkę... Czy podejmiecie wyzwanie, czy zostaniecie Bohaterami zza Lodówki?
Witam, to moja pierwsza sesja, którą będę prowadził, i stwierdziłem, że powinna być to sesja humorystyczna.

Poszukuję co najmniej trzech graczy.
Rasy, klasy, itp nie są wymagane. Proszę zgłaszać koncepcje na PW (krótki opis kim lub czym jesteś. Dopuszczam wszystko, nawet Latającą Różową Skarpetkę.)
O przyjęciu decyduje pomysłowość.

Sesja to będzie Storrytelling, o wszystkim decyduję ja.

Zapraszam
 
picollo jest offline