Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 17:08   #10
Gabiel
 
Reputacja: 45 Gabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodzeGabiel jest na bardzo dobrej drodze
Imię i nazwisko: Freddy "Byku"
Wiek: 29 lat
Pochodzenie: płd. Hegemonia
Profesja: Najemnik
Choroba:Syndrom Draculi (światłowstręt)

Umiejętności:
motocykl
kondycja
odporność na ból
niezłomność
rzucanie
pistolety
bijatyka
morale
broń ręczna
wspinaczka

Ekwipunek:
glock17 za pasem
1 magazynek w środku, 1 w kieszonce w plecaku
maczeta w pochwie przy udzie
długi nóż z rękojeścią wystającą z cholewy glana.
4 noże do rzucania za pasem (wiem że jestem właściwie przesadnie obładowany bronią, ale właśnie tak wygląda Vandetta w wykonaniu Freddyego)
litr samogonu
Koc
derka
plecak
miska
glany
znoszone spodnie
koszulka
płaszcz skórzany (szary, stary i połatany ale jednak skórzany!)
nóż
W większości pusta buteleczka Dracophenu
(bez aluminiowego kubka, łyżki, sweterka, czapki, igły i nici. Prawdziwy twardziel nie potrzebuje sweterka do przeżycia wojny!)

Opis wyglądu: Wyjątkowo solidnie zbudowany, średniego wzrostu, obdarzony niezbyt inteligentnym, acz zaciętym wyrazem twarzy oraz czarnymi, sumiastymi wąsami. Ma nieco latynoski typ urody. Ubrany w ciemnozieloną koszulkę bez rękawów, czarne, podarte w kilku miejscach a poplamione w pozostałych bojówki, oraz ewentualnie długi skórzany płaszcz, znajdujący się w stanie jeszcze gorszym niż wspomniane bojówki.
W jaki sposób wpadłeś do więzienia i jaka jest twoja motywacja by dorwać sędziego: Za Homofobię sędziów w stosunku do mnie i mojego bliskiego przyjaciela Jefrey'a. Jefrey był delikatniejszy ode mnie i nie przeżył tortur. Teraz przyszła pora na zemstę.
 
Gabiel jest offline