Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2019, 20:39   #3
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Sam koncept, jak najbardziej jest w porządku. Tylko jak zawsze wszystko rozbija się o szczegóły.
Takich kilka pytań mi się nasuwa:
1. Akcja będzie miała miejsce współcześnie, czy w jakieś przeszłości (lata 80, albo 90-te na przykład, a może jeszcze dalej w przeszłość)?
2. Akcja będzie miała miejsce w Polsce, czy Stanach?
3. Masz jakiś pomysł na główny motyw sesji, czy będziesz bazował tylko na materiale z historii postaci?
4. Z opisu to wygląda trochę na piaskownicę, gdzie to gracze będę ciągnąć akcję. Taki masz plan?
5. Jaki będzie procentowy podział między akcją w świecie realnym, a tym fantastycznym?
6. Czy możesz zdradzić jakie będą krainy snu? Mroczne i ociekające krwią, gdzie bohaterowie to intruzi, którzy muszą walczyć o przeżycie? Czy bardziej jakieś fantasy, gdzie gracze mogą dokonywać heroicznych czynów.

Mój ewentualny udział w sesji zależałby o dookreślenia tych spraw. Na pewno nie zaangażowałbym się w obyczajowego sandboxa, bo to nie dla mnie. Uważam też, że taka sesja musi mieć jakiś główny wątek, który będzie pchał sprawy naprzód. Samo wchodzenie w dojrzałość i bazowanie na historii postaci, to jak dla mnie zbyt mało. Grozi to po prostu rozjechaniem się sesji.

To tyle ode mnie. Pomysł ciekawy, ale czy w niego wejdę zależy od konkretów.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem