Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2019, 13:27   #1
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Dark Heresy 1ed - sesja dla początkujących





W swoim czasie prowadziłem sporo przygód osadzonych w settingu Dark Heresy 1ED i czasami kusi mnie, aby powrócić do tego klimatu. Czekając na kolejne wpisy w sesjach NS i WFRP pogrzebałem po twardym dysku, przejrzałem bardzo stare materiały z tych rozgrywek i pomyślałem, że mógłbym ponownie zabrać paru chętnych w mrok czterdziestego tysiąclecia.

Co więcej, ponieważ od czasu do czasu czytuję tu skargi nowych użytkowników, że trudno im się wkręcić w sesję, mógłbym złożyć drużynę właśnie z takich świeżoupieczonych lastinnków! Jedynym w zasadzie warunkiem jest dostęp do rulebooka (przynajmniej pobieżna znajomość świata i mechaniki).

Nie wiem, na ile mocno mnie ograniczy czasowo udział w dwóch obecnie współdzielonych sesjach, ale jeśli wykroję go wystarczająco dużo na dodatkową przygodę, moglibyśmy wystartować jeszcze na jesieni - jeśli w ogóle znajdą się jacyś chętni, rzecz jasna.
 
Ketharian jest offline