Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2019, 20:19   #7
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Hm, co rozumiesz przez "świeżynki"? W sensie ludzie, którzy są nowi na forum czy nowi w Dark Heresy?

I nie wiem czy bym się kwalifikował, czytałem WHFR 2 ed i ostatnio zakupiłem na Humble Bundle zestaw podręczników, ale nie było kiedy tego przejrzeć...
Generalnie myślałem o zupełnie nowych użytkownikach, którzy dopiero niedawno tutaj trafili i nie mając odpowiednich znajomości lub reputacji nie potrafią się załapać do zabawy. Jeśli się tacy nie pojawią albo będzie ich zbyt mało, mogę uzupełnić drużynę o starych wyjadaczy.

Jeśli masz na myśli podręczniki do WFRP 2ed, to tyczą się one zupełnie innego systemu, świata fantasy, a nie science-fiction.
 
Ketharian jest offline