Wątek: [klan] Luna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2007, 20:43   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Nie zgodzę się z Gabielem. Wszystko zależy od pomysłowości i inwencji twórczej. Myśląc w ten sposób obojętne jaki weźmiemy klan, można stworzyć 50 bardzo podobnych lub bardzo różnych postaci. Luna jest nastawiona na zdobywanie piękna bez względu na cenę. Wydaje mi się, że piękno jako sztuka jest tutaj najbardziej rozpowszechnionym stereotypem, a przecież na sztuce świat piękna się nie kończy. Opis klanu ma być tylko szkieletem, kilkoma wytycznymi, dzięki którym łatwiej nam jest zrobić postać. Dla jednych pięknem mogą być kobiety, dla innych Van Gogh, a dla tych, którzy widzą głębiej pięknem może być brzydota. Turpizm. Nigdzie nie jest powiedziane, że tacy kainici mają biegać tylko za obrazami czy błyskotkami.

Z drugiej jednak strony nie wiem, czy taka przypadłość jak "bzik" na punkcie kolekcjonowania czegoś wystarczy do tworzenia nowego klanu. W ogóle nie popieram mnożenia bytów ponad potrzebę i wszelkiego rozdrabniania. Jeśli już - odłam, tak jak to powiedział Bortasz. Ale to tylko moja prywatna niechęć do udziwnień Poza tym myślę, że opis, prócz literówek i ortów, jest niezły, a i koncepcja takiej postaci naprawdę ciekawa.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem