Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2019, 21:41   #2573
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni, nie zauważyłem wcześniej tego wątku, dlatego pominąłem etap prezentacji nie z braku dobrych manier, a niewiedzy. Jestem Krzysztof, lat parę tuzinów. Coś, co zaraz Wam wyjawię zapewne zszokowałoby prawdziwych fanów RPG spod znaku kostek, miniaturek oraz piwnicy, ale nigdy dotąd (czyli od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku) nie zagrałem sesji na żywo. Co gorsza, absolutnie mnie do tego nie ciągnie. W zamian sfiksowałem na punkcie PBF, w które grywam od niecałych 15 lat.

Do moich ulubionych systemów należą Warhammer, CP 2020, Dark Heresy, Iron Kingdoms (pierwsza edycja). Ostatnio liznąłem Świata Mroku oraz DrecarE. Gdzieś tam po drodze był i Traveller i Conan i kilka innych mniej znanych gier.

Od dawna słyszałem od LI, ale jakoś brakowało mi dotąd śmiałości, aby dołączyć do grona takich profesjonalistów. Koniec końców po technicznych zmianach, które tak naprawdę zabiły moje poprzednie forum-gralnię, postanowiłem się tutaj przenieść.

Czas pokaże jak mi pójdzie...
 
Ketharian jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem