Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 07:35   #21
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Gem Zobacz post
Chciałem wiedzieć, czy będziesz zainteresowany graczem, który nie miał styczności z grami forumowymi. Jeśli tak, to ja się zgłaszam, tylko czy kartę postaci mam tak po prostu wysłać w formie PW?
Cytat:
Napisał rasgan Zobacz post
Przykro mi Gem, ale ta sesja nie jest dla początkujących.
Nie chciałbym dyskutować z decyzją naszego MG, ale jeśli Gem jest początkującym forumowiczem, ale zaawansowanym graczem (np. kilkuletnia praktyka w różnych systemach), to czy nie pozwolilibyśmy mu dołączyć? Moim zdaniem w każdej sesji przydaje się zarówno BARDZO zaawansowany gracz, jak i nowicjusz... - Wiem to z doświadczenia, bo razem z moim MG od wielu lat szukamy "nowych", którzy wnoszą zawsze dużo pomysłów w nasze sesje.

Decyzja oczywiście należy do Mistrza...

A Tobie Gem radzę mimo wszystko skupić się na napisaniu dobrej historii postaci, najlepiej w literackiej formie, co pozwoli Ci sie wczuć w postać jeszcze zanim zaczniesz tą postacią grać a może w ten właśnie sposób przekonasz Rasgana.
Tak czy inaczej napisz sobie historię, stwórz postać, jaką chciałbyś grać. Jeśli teraz Ci się nie uda - to będziesz miał czas na dopracowanie szczegółów i może w innej sesji Ci sie powiedzie.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline