Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2019, 12:57   #2575
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
Ukłony.

Jako nowo zalogowany witam na tej stronie i serdecznie pozdrawiam wszystkich jego użytkowników. Nie ukrywam, że przyciągnąłem na tutejsze forum za Ketharianem. Zresztą nie ja jeden. Dlaczego tutaj... Uznałem, że pora wyjść do ludzi miast kisić się we własnym gronie. Czas rozwinąć bardziej literackie skrzydła. Tym bardziej, że moim zdaniem forum Last Inn posiada raczej wysoki poziom sesji PBF, które ostatnimi czasy stało się moją ulubioną formą.

Kilka słów o mojej osobie. Mija mi właśnie dwudziesty piąty rok z erpegami, czyli bite ćwierćwiecze różnorakich sesji już za mną. Obecnie spodziewam się dziecka więc do momentu odzyskania czasu dla siebie poczytuję sobie bieżące sesje, w które obecnie się grywa na LI, aby oderwać się nieco od problemów rzeczywistości. Z dużą ciekawością śledzę więc takie sesje jak: Burza w szklance wody czy Gdzie indziej jesteś.
Wstyd się przyznać, ale mimo wieloletniego doświadczenia nigdy nie dane mi było niestety zagrać w systemy, które w jakiś niewytłumaczalny sposób cały czas nadal mnie przyciągają i pasjonują. Czyli np. Maga.

Liczę, że nadrobię te zaległości tutaj i nauczę się czegoś od doświadczonych graczy, przez kolejne 25 lat erpegowego życia jakie zamierzam spędzić na tym forum...

Pozdrawiam
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem