Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2019, 21:03   #16
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Zrobimy tak - w sobotę rano otworzę wątek fabularny sesji. Następnie Amon (o ile oczywiście będzie miał czas w weekend) wrzuci do tego wątku prolog swojej postaci. Na jego bazie inni BG przygotują swoje, a kiedy umieścimy w topiku ostatni z nich, rozpocznie się właściwa sesja.

I dodatkowa ważna wiadomość - uświadomiłem sobie właśnie, że postać Amona jako jedyna jest niepiśmienna w drużynie, a to bardzo ją będzie upośledzało w stosunku do pozostałych BG. Zdecydowałem zatem, że postać ta otrzymanie mnie za darmo Literacy, a pozostali gracze dodatkowe 100PD na jeszcze jeden wykup umiejętności, talentu lub podniesienia współczynnika.
 
Ketharian jest offline