Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2019, 20:17   #6
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Ciężko mi odpowiedzieć na takie pytanie. Prowadziłem już tutaj dwie rekrutację i szły one, jak krew z nosa. Po jakimś czasie udało się zebrać graczy.
Zapewne powodem małego zainteresowania były dość niszowe systemy, które wybrałem.
Tutaj sytuacja jest troszkę inna. Już widzę, że zainteresowanie będzie mimo też mało popularnego settingu. Jednak DnD, to DnD i ludzie są chętni do gry.

Mogę wstępnie powiedzieć tak.
Sesję chciałbym odpalić 11 października i do tego czasu możecie kombinować z postaciami.

EDIT:
Zormar co do tempa, to minimum 1 post/tydzień. Jak będzie częściej, to tym lepiej.
Gdoc, tak choć w mocno ograniczonej formie. Jakieś ważne dialogi, walka... to chyba będzie lepiej rozegrać właśnie tam.
Nie widzę przeszkód, żeby grać nie swoją płcią.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!

Ostatnio edytowane przez PeeWee : 28-09-2019 o 20:21.
PeeWee jest offline