Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 17:56   #6
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pinokio spojrzał w dół.
-Wcale nie boję się wysokości- powiedział, a jego nos wydłużył się. -Wcale, a wcale- znowu przybyło mu kilkacentymetrów. -I wogóle mnie nie przeraża to, że mam skończyć z takiej wysokości...
Nagle jego nos dotknął podłoża (tego na dole dla wolnokojarzących). Pinokio nie namyślał się długo. Skoczył używając swego nosa niczym tyczki. "Jestem pajacem"- myślał, a nos skracał się. Po chwili wylądował dumnie poprawiając spodenki.
-Ale za to jakim pajacem dodał już głośno. -Najodważniejszym Hrabią Pajacem na świecie!- ryknął władczo po czym zaczął się histerycznie śmiać.
 
Aivillo jest offline