Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2019, 19:15   #4
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bawimy się w bardziej zabawne klasy, czy zostajemy przy tych bardziej standardowych?
To już trzeba by zobaczyć o jakie klasy chodzi. Wydaje mi się, że te podstawowe wystarczają plus te wszystkie druidy, zaklinacze itd. Ale, co ja tam wiem. Naprawdę musiałbym zobaczyć o jaką klasę danej osobie chodzi.
Cytat:
Och, i jeszcze jedno: Złe postaci Tak/Nie?
Nie będę korzystał z charakteru, w ogóle nie będzie takiej zmiennej w kartach. Bohaterowie będą tacy jacy chcą być.
Cytat:
to ograniczenie tworzenia przedmiotów i mikstur wydaje się mi dość bolesne.
Jeśli zdaży się gracz/gracze który będzie naprawdę ciągną w tym kierunku to będzie można założenie zrewidować. Na tym etapie chodzi mi po prostu o to, że w tym świecie magia jest żadka, i ci 1poziomowcy łatwo tych magicznych przedmiotów nie zdobędą.
Jak później na wyższych poziomach będzie to się zobaczy. To mogą być przecież lata realnego czasu


Jeszcze jedno z czego chciałbym skorzystać a było używane w wielu już sesjach:
miejsca w sesji są dla graczy. Jeśli jakaś postać zginie, można stworzyć nową. Ekwipunek i wszelkie fabularne wpływy przepadną, ale doświadczenie pozostanie. Tak więc jeśli ktoś straci postać na 3 poziomie, stworzy nową "gołą" na trzecim poziomie.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline