Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2019, 19:33   #7
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
To już trzeba by zobaczyć o jakie klasy chodzi. Wydaje mi się, że te podstawowe wystarczają plus te wszystkie druidy, zaklinacze itd. Ale, co ja tam wiem. Naprawdę musiałbym zobaczyć o jaką klasę danej osobie chodzi.
Na pewno pojawi się pytanie o psionikę, bo zawsze jest. A niektóre klasy po prostu lepiej pasują do archetypów. Jak ktoś chce być nekromantą, to lepiej pasuje mu Dread Necromancer, niż zwykły mag.

Cytat:
Napisał Amon Zobacz post
Nie będę korzystał z charakteru, w ogóle nie będzie takiej zmiennej w kartach. Bohaterowie będą tacy jacy chcą być.
Goody. Bo zawsze jak widzę takie sandboxy to włącza mi się ta kochana zła ambicja.

Tyrania jest świetną rzeczą, zwłaszcza gdy sam zbudujesz sobie Imperium od podstaw
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline