Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2007, 19:00   #1
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
[Autorski] Wojna

I nadszedł nowy wiek który miał przyćmić dawne wydarzenia. Jednak dawne spory powróciły ze zdwojoną siłą. Kruchy jak tafla lodu podczas roztopów sojusz rozsypał się w drobny mak. Ludzie, krasnoludy, elfy, orki, nieumarli, demony i inne wolne rasy ponownie rzuciły się sobie do gardeł. Tym razem nic nie powstrzymało nadchodzącej wojny. Wy jako drużyna najemników których cała ta wojna obchodzi tyle co skład chemiczny herbaty wykonujecie swoją robotę do czasu aż wojna stanie wam na drodze
Witam w mojej pierwszej autorskiej sesji. Mimo poważnej na pozór fabuły ta sesja ma charakter humorystyczno-rozrywkowy z tą różnicą, że to typowe heroic fantasy ( tyle, że z humorem). Postacie mają być jak w normalnych sesjach rpg ( czyli wojownicy, nekromanci itd.), ale oczywiście można im dodać nietypowe osobowości ( np. wojownik pacyfista). Potrzebne mi będzie od 5 do 6 graczy. Wszystkie powszechnie znane rasy są dozwolone. Nie dopuszczam takich postaci jak na przykład latający kalosz z wąsami. Profesje też są typowe ( wojownicy, magowie, nekromanci, łucznicy itd.). Karta postaci powinna wyglądać mniej więcej tak:
Imię postaci:
Wiek:
Wygląd zewnętrzny:
Charakter:
Profesja:
Historia:
Rasa:
Cech nie należy dopisywać, bo ja decyduję jak mocno walicie ( bez skojarzeń). Tak samo jest z ekwipunkiem. Sam go wam wylosuję. Karty postaci wysyłać mi na PW. Ze wszystkich przysłanych wylosuję najciekawsze. Aha. Jest to oczywiście storytelling. No to czekam cierpliwie. Zacznę sesję jak będę miał komplet graczy.
 
wojto16 jest offline