Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2019, 14:08   #453
sunellica
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 1 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację


Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Chyba nikomu nie muszę przedstawiać tego tytułu. Osobiście jestem fanką mangi i nigdy nie obejrzałam starego anime i, aż do teraz, także nowego. Powodem było zakończenie pierwowzoru, które zupełnie mi nie pasowało.
Niestety zdążyłam już o tym zapomnieć i widząc serię na Netflixie, postanowiłam nadrobić zaległości, tylko po to, by na 12 odcinku 5 sezonu przypomnieć sobie, dlaczego do tej pory nie oglądałam anime. Cóż... pozostał mi już tylko ostatni odcinek, więc przebrnęłam do końca.

Moja ocena to: solidne 6
Kreska mogłaby być lepsza, animacja pod koniec się nieco skichała, a muzyka bez szału. Niemniej całkiem dobrze odwzorowana fabuła i za to głównie jest plus.
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem