Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2007, 01:05   #15
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Przypomnieliście mi coś.

Honor.

Otóż, patrząc po tym, czego dopuszczają się różne klany w swoich komnatach, patrząc na to, co robią itp. doszedłem dawno temu do wniosku, że początkowy Honor w wielu przypadkach to jakaś porażka.

Bo na ten przykład, żołnierze Daidoji stosują pułapki, walczą nieczysto, ba - używają nawet prochu, wbrew zakazowi Cesarza. I co? I jajco, 3.5. A Krab? Robi to samo, ale dlatego bo musi, bo inaczej Cesarstwo kaput. I co? I jajco, o dwa poziomy mniej. Czemu? No nijak nie wiem.

Podobnież po macoszemu potraktowane są Klany Pomniejsze. I dlatego u mnie się to nieco zmienia.

Hida: 2 Honoru
Osy: 2 Honoru

Nie wypisuję wszystkich, bo nie ma sensu.

Dla osób wciąż tworzących postacie, albo chcących się dołączyć, dodaję jeszcze link do archiwum rekrutacji, bo najwyraźniej tam rekrutacja wylądowała:

LINK ([L5K 1 ed] 12 Masek)
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 02-08-2007 o 01:23. Powód: LINK
Tammo jest offline