Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2019, 00:14   #5
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
13 lutego

- Wiesz co, stary? - odezwał się Tommy swobodnym tonem, patrząc na plecy odchodzącego nieznajomego. - Mam dość ciągłego robienia za ubezpieczenie. Ty tu sobie walczysz z Panterą, a ja mam z tego tylko kretyna z nożem.

* * * * *

14 lutego

Tommy rzucił kartki od "wielbicielek" na stolik, gdzie zaległy w formie gustownego bałaganu. On sam położył się na kanapie i zabrał za lustrowanie ekranu swojego telefonu, jakby to co się działo wokół go nie interesowało. I może nawet tak było. Zawsze wolał działanie od planowania, chociaż niechętnie przyznawał, że to ostatnie również jest ważne. Na szczęście takie sprawy mógł zostawić innym. W końcu jednak się wtrącił:

- A znalazłby się jakiś sposób żeby sprawdzić zawartość kontenerów bez ich otwierania? Nie mówię o widzeniu przez ściany, ale czy dałoby się określić, że zawartość w tym jednym czy dwóch różni się od reszty? Otwieranie wszystkich kilkuset zajęłaby trochę czasu, rozumiesz.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline