Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2007, 15:51   #16
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Exclamation Ogłoszenia parafialne:

1. PW. Mam prawie pełną skrzynkę, jak będę wieczorem w domu to coś z tym zrobię, ale nie wcześniej.

2. Mail. Jest to zdecydowanie preferowana przeze mnie forma kontaktu, bo PW po prostu zbyt szybko się zapełnia. Graczom, którzy maili jeszcze nie znają, coś się pokombinuje.

3. Obce. Oficjalnie możesz grać począwszy od dnia dzisiejszego, zaraz po moim poście.

4. Awatary. Wymiary zalecane to 200x200 lub mniej.

5. Jeśli się tylko da, postaram się uczynić Wasze karty postaci widzialne dla innych. Zachęcam zatem do wypełniania rubryk kart postaci informacjami dostępnymi szarym zjadaczom ryżu.

6. Skład drużyny, na chwilę obecną (osoby z pytajnikiem nie wiem kiedy wystartują):

Abishai
Blacker ?
Carn ?
Lhianann ?
Manji ?
Obce
Tolkien

Daje to siedmiu graczy, zostaniecie zatem podzieleni na drużyny.


EDYCJA:

Fukurou, Akito: znacie całkiem nieźle rozkład pomieszczeń twierdzy. Jako MG uprawniam Was do opisów, jeśliby Wasze postacie się przemieszczały.

Fukurou: na Murze nic Cię nie trzyma, poza Twoją wolą. W papierach jakie otrzymałeś, jest wezwanie, oszczędne w słowach, stricte wojskowe wręcz (Ja, Mirumoto Yomei wzywam mego syna, Mirumoto Fukurou, do siebie. Podpis, pieczęć). Chcesz, zgłaszasz dowódcy konieczność powrotu, pokazujesz wezwanie i nie ma zmiłuj, chyba, że Cesarstwo jest w niebezpieczeństwie i Kraby rozpuszczają wici, co nie zdarzyło się od stuleci.

Akito: jeśli Ty się chcesz wybrać, musisz to zgłosić dowódcy. Obecnie, z racji ran i konieczności rekonwalescencji, nie powinno być problemu z uzyskaniem wakacji, a jeśli się zakrzątniesz dobrze, możesz uzyskać papiery podróżne dość szerokie. W Waszej ostatniej misji padło paru samurajów z różnych klanów. Zwyczaj każe odnieść daisho zmarłego, jest to nasz odpowiednik zwrócenia ciała rodzicom. Jest to też okazja, aby samuraje Kraba pokazali się w Cesarstwie, poznali je, a zwykle takie zadanie daje się rannym, bo to jest okazja do rekonwalescencji. Znasz ten zwyczaj.

W danej chwili dowódcą w Kamisoake jest taisa Hiruma "Tsuki Inu" Hideyori. Dowódca tzw. Księżycowych Psów, oddziału prawdziwie szalonych zwiadowców Hiruma. To on przyszedł Wam z pomocą na ostatniej misji, to jego oddział miał wpaść w zasadzkę sił wroga.

Jest to oczywiście ustawienie tymczasowe, bo Tsuki Inu jest oficerem zwiadu, a nie liniowym. Nowy dowódca powinien przybyć pod koniec tego tygodnia lub na początku następnego, nie wiesz kim ma być.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 02-08-2007 o 16:03. Powód: j.w.
Tammo jest offline