Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2019, 22:44   #2
Prince_Iktorn
 
Prince_Iktorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Prince_Iktorn ma wyłączoną reputację
Witam.
Nie ukrywam, że nie za częste odpisy są dla mnie kuszące. Tak więc żeby rozkręcić się trochę, mógłbym spróbować poprowadzić dla Ciebie sesje solówkę, od dłuższego czasu mam pomysł na sesję GSów.


Kwestie fabularne:
-Gramy na Pandemonium, latania po innych systemach nie przewiduję (jak już to tylko po planetach w samym układzie Pandemonium).
-Grałbyś drugim synem rodu Gilgar (dawnych władców Pandemonium), młodszym bratem Sir Martella Gilgara.
-Z bratem jesteś skłócony, może dlatego wstąpiłeś do Rycerzy Poszukujących (lub po prostu na kilka lat opuściłeś ojczysty świat gdy byłeś nastolatkiem).
- Sesja zaczęłaby się gdy Twój BG przylatuje na Pandemonium wezwany listem od jego wuja (obecnej głowy rodu - Martell jest naznaczony jego następcą).


Kwestie mechaniczne - techniczne

- Gramy na mechanice, rzuty robię raczej na kostnicy.eu - tzn. BG może zginąć w trakcie sesji.

- google doca mogę spróbować.
- walki mogą być taktyczne, tzn byłyby mapki

- mniej ważne starcia rozwiązałbym metodą Szybkiej Walki (zaczerpniętej z Savage Worlds) tzn. całe starcie rozstrzyga jeden rzut na umiejętność używaną w walce (z modyfikatorami ustalanymi przez MG, można akcentować umiejętność czy budzić Pasję). W przypadku sukcesu Ty opisujesz co się dzieje (w ramach rozsądku ), w przypadku porażki ja opisuję. W metodzie Szybkiej Walki BG nie może zginąć (może stracić przytomność, być wziętym do niewoli itp. ale nie zginie).
- Kwestie 18+. Mogą być, nie przewiduję szczegółowych opisów stosunków seksualnych.
-Grasz swoją płcią. Chyba że bardzo nie chcesz
- Mogą pojawić się BNi którzy uzupełnią Twoje umiejętności. W walce będziesz miał nad nimi kontrolę (w granicach rozsądku), poza walką już mniej.


Daj znać czy Tobie to odpowiada.
 
__________________
-To, że 99% ludzi jest innego zdania niż Ty, wcale nie znaczy, że to oni mają rację.
Prince_Iktorn jest offline