Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2019, 19:20   #255
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jako, że od pewnego czasu użeramy się wraz z Nami z Moderacją na tym forum, która jawnie wykracza daleko poza swoje kompetencje, traktując forum jak własne podwórko, mimo że prawnie do nich nie należy, zaś regulamin jako narzędzie działające wyłącznie w jedną stronę i jednocześnie tworząc na forum klikę zielonych ludków, złożonych z kumplostwa Zombianny, jestem zmuszonym raz jeszcze pożegnać się z tym forum. Niestety, ale jestem zdecydowanie zbyt poważnym MG, aby tolerować mieszanie się Obsługi do moich sesji.

Powód ten sam co poprzednio - nie mogę już dłużej na to patrzeć, ale tym razem nie zamierzam siedzieć cicho i udawać, że jest dobrze. Najpierw moją żonę wyrzucili z Obsługi za to, że wytknęła im kolesiostwo i brak reakcji na ewidentne łamanie regulaminu przez Trollkę, która jest ich koleżanką. Reakcja pojawiła się dopiero, kiedy reszta OPów poparła Nami. Nami wtedy nazwała dział postapo rakiem i choć są to słowa mocne, to w całości się z nimi zgadzam, bowiem wszystkie dramy na forum mają miejsce głównie tam (to takie osobiste podwórko Lemikainena, Pipboya i Zombianny, gdzie wszelkie kwasy z ich udziałem skutecznie zamiatane są pod dywan lub po prostu ignorowane).
Nami wyleciała z Obsługi po czterech latach aktywnej obecności, ale nie poprzestała patrzeć Moderacji na ręce i stosując ich metody, zaczęła parę dni temu zgłaszać wszystkie posty Moderacji, które łamały regulamin przez nich zatwierdzony. Przed chwilą dostała za to bana, bowiem "działa na szkodę forum".

Zaraz ten post zostanie stąd najprawdopodobniej usunięty lub mocno zmodyfikowany przez Kerma, czy popromienne ludki, które dokładnie śledzą ten temat od czasu ostatniej konfrontacji z nimi. Nie mniej jednak, jeśli ktoś z was chce dalej u mnie grać i nie przeszkadza mu Roll20 oraz sesja głosowa, to poszukajcie mnie na Discordzie (nick to Warlock#1017). Wystarczy zaprosić mnie do znajomych i będziemy w kontakcie.

Dziękuję wam wszystkim za udział. Dobrze się bawiłem, ale nie zamierzam warunkować swojej frajdy od kaprysów moderacji. Konto do usunięcia, pozdrawiam!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline