Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 11:15   #20
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Witajcie

Tym razem mam jedno pytanie i jedną propozycję.

Tammo - jak dużą rolę w kreacji świata przewidujesz dla graczy? W tym wypadku chodzi mi o konkretną sytuację - Keiko wyrusza w podróż. Czy mogę pozwolić sobie na przeskok czasowy, opisać przypadkowe spotkania, dopisać pewne zdarzenia [które, jeśli nie będą ci pasować się zedytuje]; czy wolisz metodę małych kroczków, która doprowadzi Keiko nie dalej niż do bramy?

A w okolicach pytania - propozycja.
Jakiś czas temu grałam grzecznie w pbem-a, w którym problem krótkich, trochę sztucznie brzmiących postów ("czekając na jego odpowiedź podrapał się po nosie") rozwiązaliśmy prowadząc rozmowy przez gg lub PW. W ten sposób jeden z graczy wklejał płynną rozmowę, z wszelkimi komentarzami, reakcjami itd. Oczywiście najlepiej się to sprawdza w rozmowie prowadzonej przez dwie osoby [gracz-gracz, gracz-npc].
Odrobinę wydłuża to produkcję postów, ale efekt wydaje mi się tego wart.
Jak myślicie?

obce
 
obce jest offline