Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2019, 15:02   #261
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
corax, Trollkę zbanowaliście na 7 dni za to, że obrażała Nami po tym, jak ta dostała bana. Szkoda, że nie zrobiliście tego wcześniej, gdy zachowywała się poniżej jakiegokolwiek poziomu w komentarzach do niesławnej sesji Amduat. Za rzucanie mięsem ban na siedem dni, a za zgłaszanie postów Moderacji, które naruszały regulamin (np. "Eghem" jako cały post Pipboya) również ban na siedem dni pod pretekstem działania na szkodę forum. Bardzo wybiórcze podejście do sprawy, no ale "God Damn Rat Pack" musi trzymać się razem. Teraz już wiadomo, dlaczego.

No i jesteście tak sprawiedliwi, że szukając brudów na Nami zarzucaliście Jej, że kiedyś miała ze mną jakieś kwasy, co jest zupełną nieprawdą. Jesteście jako Moderacja niepoważni, nierzetelni i wybiórczy w swoich osądach. I to nie tylko moja opinia.

Nie jestem żadną przyjaciółką Nami, tylko koleżanką od grania, ale to, co się stało niemożebnie mnie wkurzyło, bo to tylko pokazało, że są na tym forum równi i równiejsi, a jak będziesz podskakiwać, to znajdziemy na Ciebie haka i wylecisz z forum. Gardzę czymś takim i raczej nie będę tu już grała, a i swoim znajomym nie będę polecać miejsca, w którym regulamin stosowany jest wybiórczo.
 
Tabasa jest offline