Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2019, 15:35   #454
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Jak widzimy dwa posty wyżej Nami dostała bana na forum. Dlaczego tak się stało opisał bardzo trafnie jej mąż Warlock w poniższym poście:

http://lastinn.info/854704-post255.html ([Komentarze] Legacy of Fire)

Osobiście jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie chciałbym rezygnować z sesji i zostawiać Mroka na lodzie, ponieważ nie zasłużył sobie na to. Prowadził nam do tej pory bardzo ciekawie i z werwą godną doświadczonego MG. Z drugiej strony z Nami pisałem najwięcej dialogów, super mi się z nią grało i pisało, a to jak została potraktowana sprawia, że na LI trzyma mnie ta jedna sesja, po której zakończeniu zapewne opuszczę to forum.

Mroku daj znać czy sesja będzie kontynuowana. Jeżeli TAK to wiedz, że zostanę na pokładzie do końca przygody albo śmierci mojego BG. Podejrzewam, że losy Rudigera mogłyby być dość dynamiczne, bo jest to bohater mocno powiązany z BG Nami... Nie chce was zostawić na lodzie dlatego podjąłem decyzję kontynuować jeżeli tylko Mroku będzie chciał dalej prowadzić. Jak stanie się inaczej to oczywiście zrozumiem decyzję MG.

Ps. Wszystkiego najlepszego Mroku! Szkoda, że akurat w twoje urodziny wypadło nam poruszać tak smutny temat, ale życzę ci wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, kasy i dużo weny do sesji nie tylko PBF, ale też prowadzonych/granych przez komunikatory i na real.

Jeżeli chodzi o komunikatory i ktoś z was by respektował można kiedyś łupnąć przez Skype/Discord jakąś przygodę w wybrany system.
 
Lechu jest offline