Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2019, 23:41   #21
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ramirez nienawidził ciszy. Fakt, że w komunikatorach voxowych słyszał komentarze towarzyszy, czy krótkie komendy wcale go nie uspokajał. Nie słyszał Duszy tego Gazowego Olbrzyma. Myślał o nim w ten sposób odkąd tylko wychwycił pierwszy skan. Duch tej maszyny odszedł. I właśnie to najbardziej bolało Tech-kapłana.

Kilka razy obijał się o różne śmieci i kawałki blachy. Niestety daleko było mu do Leona, który ze swymi silnikami nie odczuwał stanu nieważkości. On był w tej grupie, która trzymała się bliżej światła i wręcz spowalniała marsz.

Przez pewien czas zastanawiał się, czy na potrzeby transmisji lądowania RT zapuścili na nagraniu dźwięk uderzenia podeszwy buta Lady Corax dla zwiększenia morale? Aż w końcu z niedowierzania zastukał dwukrotnie mechadendrytem o poszycie korytarza.

Zgodnie z jego przewidywaniami nie słyszał nic. Czyli postawienie stopy musieli nagrać jeszcze na Błysku Cieni. Dobrze, niechże tłum się raduje.

Czas biegł nieubłaganie, a oni mieli długą drogę przed sobą. W samym kręgosłupie okrętu jego wiedza na temat budowy tego typu jednostek była nieprzydatna. Ale nieco dalej… na pierwszych rozgałęzieniach… jeżeli tylko tam dotrą, to szyby serwisowe powinny być mniej zniszczone niż główne korytarze. Powinny… jeżeli ma rację, to nadrobią cenny czas. Jeśli się myli… cóż, będą musieli się cofnąć i iść normalną drogą.

Czerwone oko Leona mrugało wyzywająco…

***
Test o wiedzy z zakresu technicznych aspektów statku: Trade Technomat (INT)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline