Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2019, 20:47   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Najchętniej bym zagrał w kolejności 1. Planescape bo mam kilka postaci które by się nadawały i ogólnie mój ukochany system tylko nie bardzo jest okazja żeby zagrać.

2. Ruski wilkołak kocham łaka i kocham crossovery już na samo hasło łak+ Rosja + Sierociniec mam parę pomysłów.

3. Cyberpunk zawsze na propsie a rzadko kiedy jest okazja zagrać Korposzczurem także też mogłoby być ciekawie. Szczególną sympatie mam do netrunnerów i wymyślanie różnych głupawych awatarów w stylu filmów z lat 90tych pierwsza sesja którą na tym forum ukończyłem była właśnie netrunnerem

Wiem że ankieta ale jako że nigdy nie miałem okazji z tobą grać ani nic twojego nie czytałem to zadałbym kilka pytań:

- Jak się zapatrujesz na mechanikę ? Pamiętając ten temat o Ravenlofcie mam wrażenie że nie jest ona dla ciebie najważniejsza ? Ale wolę się zapytać.

- Planujesz używać dużo docka na sesjach ?

- Jaką planujesz częstotliwość odpisów ?

Pytania może niepotrzebne skoro ankieta ale zapytać nie zaszkodzi.
 
Brilchan jest offline