Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2019, 22:05   #3
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Pytania może niepotrzebne skoro ankieta ale zapytać nie zaszkodzi.
Podyskutować zawsze można. Temu służyć ma między innymi ten temat.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
2. Ruski wilkołak kocham łaka i kocham crossovery już na samo hasło łak+ Rosja + Sierociniec mam parę pomysłów.
Ten sierociniec, to nie tylko dla wilkołaków. Może nie napisałem tego dość wyraźnie, ale w sierocińcu przebywały łaki wszelkiej maści. Zatem w tej przygodzie można zagrać i klasycznym wilkołakiem, ratkinem, bastetem, niedźwiedziołakiem , czy inną małpą, czy rekinem

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
- Jak się zapatrujesz na mechanikę ? Pamiętając ten temat o Ravenlofcie mam wrażenie że nie jest ona dla ciebie najważniejsza ? Ale wolę się zapytać.
Dokładnie tak. Mechanika jest potrzebna, żeby określić możliwości postaci. Uważam jednak, że przesadne skupianie się na niej jest pozbawione sensu. Kilka z powyższych pomysłów spokojnie można rozegrać praktycznie bez mechaniki. Inne wymagają paru cyferek, ale zawsze będą one stanowić u mnie dodatek, a nie esencję sesji.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
- Planujesz używać dużo docka na sesjach ?
To w sumie zależy od graczy i ich podejścia do tematu. Wszystkie moje dotychczasowe sesje korzystają z niego w niewielkim stopniu.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
- Jaką planujesz częstotliwość odpisów ?
Taki chyba standard na forum, 1-2 posty tygodniowo.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline