Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2007, 18:17   #36
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 184 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Dyskusje na temat "zaatakować Visions, czy nie zaatakować i co z tego wyniknie" okazały się być jałowe jak gleba w Górach Skalistych, z tej prostej przyczyny, że jeden z gangersów wszedł do środka. Natychmiast rzuciliście się na krzesła, udając, że nic nie robicie. Nie ma sensu wszczynać burd.
Panie barman! Daj spragnionym i potrzebującym butelczynę czegoś mocnego na krechę! Byłbyś tak dobry? - dodał z kpiącym uśmieszkiem, który jakimś cudem przebił się przez gęsty zarost, szumnie nazywany brodą. Ganger poprawił swoją czarną, skórzaną kurtkę, jednocześnie wyciągając zza pazuchy gazrurkę. Na plecach wyraźnie było widać napis "Dark Visions" białą farbą. Ted powiedział, że silnik mu się zabrudził jakimś syfem, a wasza gorzałka nadaje się tylko do czyszczenia silników. Więc odżałuj jakieś cztery litry.
Kiedy przerażony barman prędko zaczął nalewać alkohol do butelek, ganger oparł się o kontuar. Zakurzył papierosa i zaczął rozglądać się po barze. Jego wzrok nie spotykał się ze wzrokiem któregokolwiek z gości. Wyraźnie jest z tego powodu zadowolony. Po chwili do budynku wszedł jeszcze jeden DV. Ten miał dla odmiany zabandażowaną głowę i rękę na temblaku. Niestety, tylko lewą. Jego twarz była za dobrze znana Robinowi. Najemnik szybko schylił się i oparł twarz na nadgarstku lewej ręki, prawą zaś spuścił pod stół, gdzie leżał jego kałasz. Udawał, że czyta gazetę sprzed wojny, która robiła w tym przybytku za obrus. Jednak ranny ganger mimo to go rozpoznał i zaczął wołać kompanów... Nie, nie po tym, że artykuł o nowych osiągnięciach agrotechniki hydroponicznej jakoś nie pasował do Carvera. I nie chodziło też o to, że gazeta była do góry nogami.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline