Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2019, 21:43   #268
Nami
Femme fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 74063 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ketharian Zobacz post
Ponieważ jest to wątek techniczny, a nie sesyjny, pozwolę sobie przekazać pewną opinię. Sądzę, że uwarunkowane konfliktem z kimś innym nagłe zakończenie sesji jest kiepskim rozwiązaniem. Ktoś zaprasza grupę ludzi do zabawy (podejmując wobec nich poważne zobowiązanie), angażuje ich w grę, a potem tylko dlatego, że wszedł w zwadę z kimś innym pozostawia samym sobie. Przykro mi, ale chociaż w niczym nie zawiniliście, kończę z Wami zabawę.

Piszę to z własnej perspektywy, ponieważ doświadczyłem tej sytuacji na własnej skórze, kiedy zaangażowany w ten konflikt gracz opuścił znienacka moją sesję w dziale S-F z powodu zatargu z ADM, pozostawiając dziurę w drużynie i poczucie głębokiego niesmaku.

To jest naprawdę słabe.
Wydaje mi się, że nie powinieneś wydawać opinii, nie zapoznawszy się uprzednio z sytuacją oraz dalszym przebiegiem.
Wyobraź też sobie, że poza lastinn są inne formy i możliwości RPGowania. O ile ciebie gracz zostawił z wydumanego powodu, o tyle tutaj po prostu ktoś kto wrócił z nadzieją, że cokolwiek uległo zmianie, zawiódł się i powrócił do stanu sprzed bodajże roku - czyli usunięcie konta (co tutaj na forum nie jest niczym permanentnym i łatwo to cofnąć). Nie mniej jednak MG nas nie porzucił, sesjujemy sobie gdzie indziej i mamy się dobrze. O wiele lepiej, już będąc tutaj.

Dzięki za troskę, ale była zbędna.
Pozdrawiam. A temat można wrzucić do archiwum, nie mam pojęcia po co jeszcze tutaj jest.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline