Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2019, 09:08   #1
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Blaszane pudełko - szepty

Cześć wszystkim.

Zgodnie z moją obietnicą z rekrutacji do końca tego tygodnia postaram się zamieścić pierwszy post w sesji. Na ten czas zakładam już komentarze i zapraszam do przywitania się ze współgraczami.

Zagramy w Warszawie okresy powojennego. Mieście znajdującym się pod okupacją. Zniszczonym wojną i starającym się podnieść z gruzów. Poniżej zamieszczam mapę z 1948 roku, która będzie nas co nieco obowiązywać, ale nie będę was ganiała z rózgą jeśli nie będziecie znali jakiejś ulicy czy realiów.



Gdy wejdziecie w link, będzie można powiększyć mapę i spokojnie sobie poczytać nazwy ulic i temu podobne. W internecie też jest dużo zdjęć, jeśli ktoś chciałby się wczuć w klimat.

Gramy w grudniu. Będzie zimno i śnieżnie. Na razie pogoda w Polsce nie odzwierciedla tej atmosfery, ale kto wie co będzie za miesiąc.

Będzie mi zależało na tym by posty wyglądały schludnie. By obrazki umieszczone były centralnie, tekst był wyjustowany i wcięty. Dialogi w miarę możliwości pisane kursywą. Ze swojej strony postaram się dzielić tekst na akapity i fajnie jakbyście też to robili bo po prostu przyjemnie się czyta

W tym tygodniu postaram się też pomóc z dopięciem kart.

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie, proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby i życzę udanej zabawy
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 07-11-2019 o 09:10.
Aiko jest offline