Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2019, 09:08   #1
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Blaszane pudełko - szepty

Cześć wszystkim.

Zgodnie z moją obietnicą z rekrutacji do końca tego tygodnia postaram się zamieścić pierwszy post w sesji. Na ten czas zakładam już komentarze i zapraszam do przywitania się ze współgraczami.

Zagramy w Warszawie okresy powojennego. Mieście znajdującym się pod okupacją. Zniszczonym wojną i starającym się podnieść z gruzów. Poniżej zamieszczam mapę z 1948 roku, która będzie nas co nieco obowiązywać, ale nie będę was ganiała z rózgą jeśli nie będziecie znali jakiejś ulicy czy realiów.Gdy wejdziecie w link, będzie można powiększyć mapę i spokojnie sobie poczytać nazwy ulic i temu podobne. W internecie też jest dużo zdjęć, jeśli ktoś chciałby się wczuć w klimat.

Gramy w grudniu. Będzie zimno i śnieżnie. Na razie pogoda w Polsce nie odzwierciedla tej atmosfery, ale kto wie co będzie za miesiąc.

Będzie mi zależało na tym by posty wyglądały schludnie. By obrazki umieszczone były centralnie, tekst był wyjustowany i wcięty. Dialogi w miarę możliwości pisane kursywą. Ze swojej strony postaram się dzielić tekst na akapity i fajnie jakbyście też to robili bo po prostu przyjemnie się czyta

W tym tygodniu postaram się też pomóc z dopięciem kart.

Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie, proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby i życzę udanej zabawy
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 07-11-2019 o 09:10.
Aiko jest offline