Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 10:19   #3
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
3) Raditz przeżył walkę z Goku i Piccolo, po której uciekł - jego dalsze zamiary pozostają nieznane
Może coś takiego? https://www.youtube.com/playlist?lis...C84Hh1obBMtYxM

Cytat:
6) mówię stanowcze nie dla wszelkich postaci z zaświatów, odpowiedników bogów (oprócz Kamiego), podróży w czasie i mieszkańców innych wymiarów (z wyjątkiem demonów) - przynajmniej na razie; Dragon Ball Super nie oglądałem i korzystać z jego fabuły nie zamierzam
Patrząc po tej rekrutacji to lepiej nie oglądaj bo oceniając twój gust po tej rekrutacji tz. wyciągając z niej wnioski co do tego co nie podoba ci się w serii Super jest dokładnie tym co ci się nie podoba. Mnóstwo slapsticku Toryamy który came back with a vengence z DB i jeszcze mniej konsekwencji które są rozwiązywane przez JESZCZE WIĘKSZE I POTĘŻNIEJSZE smocze kulę :P

Co do sesji jestem zainteresowany ale muszę przemyśleć postać nie wiem czy zagram bo mam sporo zaległości w sesjach w których już gram i nie wiem czy wymyślę coś ciekawego. Pomysł ciekawy w każdym razie
 
Brilchan jest offline