Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2019, 13:41   #4
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Piszę się, jeszcze nie wiem kim.Choć zmartwiłeś mnie tą długością historii :P
Oj tam, oj tam, pisz jak Ci pasuje. Najwyżej się nie dostaniesz

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Kto wie, kto wie. Znaczy ja wiem. Ale nie powiem. W każdym razie nie będzie tu postaci dobrych czy złych. Charakter i motywacja wielu, jeśli nie wszystkich, bohaterów będą zmienione w porównaniu z oryginałem. Wiele też będzie zależało od kontekstu. Np. dla Gohana taki Raditz będzie jednoznacznie zły, bo przyczynił się do śmierci jego ojca, ale już dla Vegety może być lojalnym i przydatnym podwładnym.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Patrząc po tej rekrutacji to lepiej nie oglądaj bo oceniając twój gust po tej rekrutacji tz. wyciągając z niej wnioski co do tego co nie podoba ci się w serii Super jest dokładnie tym co ci się nie podoba. Mnóstwo slapsticku Toryamy który came back with a vengence z DB i jeszcze mniej konsekwencji które są rozwiązywane przez JESZCZE WIĘKSZE I POTĘŻNIEJSZE smocze kulę :P
Wiem, trochę o tym czytałem. To nie jest też tak, że ja coś lubię bądź czegoś nie lubię. Do Dragon Balla mam ogromny sentyment z dzieciństwa, ale raczej trudno się tej produkcji obronić w pewnych elementach. Nie ma ambitnej fabuły? Ano nie ma, ale nigdy nie miał mieć. Czy mi to przeszkadza? O dziwo nie, parę lat temu obejrzałem sobie DB Kai i zrobiłem to z przyjemnością. W ramach przygotowywania tej sesji obejrzałem wszystkie kinówki DBZ, część mi się nawet spodobała, zwłaszcza te późniejsze. Ale nie chciałbym prowadzić sesji z tak spłyconą fabułą, bo równie dobrze mógłbym ją ograniczyć do samej walki, Wasze postacie mogłyby się nazywać "Fighter 1", "Fighter 2" i walczyć po kolei z fighterami do nr 99 włącznie. Nie o to chodzi

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Co do sesji jestem zainteresowany ale muszę przemyśleć postać nie wiem czy zagram bo mam sporo zaległości w sesjach w których już gram i nie wiem czy wymyślę coś ciekawego. Pomysł ciekawy w każdym razie
Spoko, czasu do namysłu jest sporo, a nie wykluczam wydłużenia czasu rekrutacji, nawet na prośbę ewentualnych chętnych. Także przemyśl sprawę, a w razie pytań wal śmiało, chętnie odpowiem na wszystkie (o ile będę potrafił).
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline