Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2019, 23:53   #7
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Kierowniku, rozumiem, że wszyscy już umieją latać?
Tak, umieją. Kinto, Latający Nimbus lub, jak to było na RTL7, Magiczna Chmurka nie będą potrzebne. No chyba, że ktoś będzie chciał stworzyć nielatającą postać. Bronił nie będę.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Jak bardzo taki szeregowy członek danej organizacji jest mocniejszy od zwykłego człowieka? Bo żeby nie okazało się, że tak jak w dnd na 1 poziomie Wtedy nie ma o czym historii pisać
Bardzo dobre pytanie, zwłaszcza że zapomniałem o tym napisać. Nie odpowiem na to pytanie wprost, poza stwierdzeniem, że nasi bohaterowie będą znacznie silniejsi od przeciętnego człowieka/kosmity. A nieco rozwijając temat, powiem tak:

Poziom wszystkich postaci w grze zostanie wyrównany. Nie będzie tak, że poziom siły androidów będzie znacznie większy od Friezy, który będzie znacznie silniejszy od Ginyu Force, którzy będą znacznie silniejsi od saiyan Vegety itd. Generalnie każdy będzie w stanie pokonać każdego. Może nawet Yamcha wygra jakąś walkę, kto wie? Oczywiście bossowie i ważniejsze postacie dostaną jakieś bonusy do mechaniki, ale nie takie by całkowicie uniemożliwić wygranie z nimi nawet początkującej postaci (przy sporym szczęściu w kościach).

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Hm, kusi mnie by zagrać Sayainem lojalnym wobec Vegety, mam do tego anime nostalgię. Nie jestem tylko pewien czy dam radę czasowo...
Na czas nic nie poradzę. W podjęciu wyboru mogę jedynie pomóc zaznaczając, że będę próbował utrzymać tempo sesji na poziomie przynajmniej jednego odpisu tygodniowo (pewnie będzie to coś w stylu 5 dni dla graczy, 2 dla MG lub 6-1). I nauczony doświadczeniem z mojej ostatniej sesji, tym razem będę pilnował tego terminu. Jeśli uznasz, że te warunki Ci odpowiadają, serdecznie zapraszam. Jeśli nie, szkoda, ale zawsze możesz spróbować dołączyć już w trakcie sesji (o ile w ogóle wystartuje, bo w chętnych na razie przebierać nie mogę ), do czego również zachęcam.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline