Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2019, 00:42   #10
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Dzięki za info, a jak w kwestii używania google doca?
Nie będę tego wymagał, a jeśli gracze będą chcieli układać między sobą (lub nawet ze mną) dialogi, im pozostawię wybór narzędzia. Aczkolwiek do walki będziemy już potrzebowali jakiegoś komunikatora. Może to być Discord, może Skype, może archaiczne gg, a może tę rolę spełniać także gd. Zasadniczo wystarczy nawet PW czy temat z komentarzami (choć tego ostatniego wolałbym uniknąć). To mogę dostosować indywidualnie pod preferencje każdego gracza. Wyjątkiem byłaby jedynie sytuacja, w której dochodzi do walki dwóch lub więcej graczy (wszystko jedno czy walczących przeciwko sobie czy po tej samej stronie). Wówczas trzeba będzie ustalić jakim narzędziem będziemy się posługiwać.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ok, czyli podsumowując. Jedynka w cechach to i tak jest powyżej poziomu zwykłych ludzi/kosmitów.
Yup. Zwykły człowiek będzie pewnie gdzieś na poziomie 0,01, a może nawet mniej. Z kolei w przypadku energii ki 0
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline