Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 11:39   #2
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Życie jest ciężkie frajerzy - zaśmiał się Duke - I nie oszukuję, tylko wykorzystuje naturalne predyspozycje! Może was pocieszy to, że tak zarabiałem na życie i części zamienne w kurortach Rodezji gdzie ścigałem się na ślizgaczach. Nie opowiadałem wam? To było zanim zostałem przyszłym bohaterem narodowym. Nie zawsze byłem piękny i bogaty… nie, w sumie to zawsze byłam. - wyszczerzył się.
Zgarnął pulę i zaczął tasować karty.
- To co? Komu jeszcze kasa została? Obiecuję, że będę grał jedną ręką.
Na dowód swoich najszczerszych intencji zaczął przekładać karty w dłoni.
https://www.youtube.com/watch?v=UrZrNJ7k4OU

Mogłoby się wydawać, że Danny Warrington III zgrywał się z tym bohaterstwem. Niestety on taki był naprawdę. Był przekonany co do swojej doniosłej roli jaką odegra. Co dziwne, sporo pilotów podzielało jego zdanie. Miał już swój fanklub, “wirtualną eskadrę”. Paru młodych pilotów obiecywało, że jak tylko dostanie dowództwo złożą podania by ich przenieśli do niego. Miał w sobie coś co przyciągało ludzi.

Jedną z osób nie podzielających tej fascynacji była Strzyga.
https://i.pinimg.com/originals/2a/71...17c378bd7d.jpg
Stwierdzenie, że nie podzielała fascynacji to mało powiedziane. Pałała do niego takim uczuciem, że jak tylko przydzielono ją jako jego skrzydłowego zrobiła awanturę Archerowi. Oczywiście nic nie wskórała, poza dodatkowymi godzinami w symulatorze na misji “patrolowej”, trzy godziny pilnowania wirtualnego transportowca, a na koniec wróg się nie pokazał.
Duke i Strzyga prowadzili się ze sobą w akademii, ale o coś się poprztykali. O co? Nawet po wódce żadne z nich nie wyjawiło tego sekretu.
Chodzą też słuchy, że Strzyga wstąpiła do akademii z przymusu. Był jakiś epizod w jej życiu, w który zamieszani byli piraci, dobra luksusowe o nieustalonym pochodzeniu i spore pieniądze.
 
Mike jest offline