Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2019, 14:39   #1
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Mała improwizacja.

Witajcie dzielni poszukiwacze przygód i spadających gwiazd!

Na wstępie kilka uwag technicznych aby przyjemniej się grało:

1 awatary szerokości 200 pikseli
2 pisząc posty używamy opcji Indent i Justuj
3 pamiętajcie o akapitach, co około 7 wierszy, mnie oczy bolą od czytania długich bloków nieedytowanego tekstu (a tu awk mi nie pomoże ), was też bym nie chciał by bolały
4 odnośnie pvp, no więc... zabraniał wam nie będę, ale z mej strony jest prośba by gracze zanim ich postaci zaczną się prać po buźkach uzgodnili to między sobą jak się obie strony zgadzają i chcą sobie powalczyć to ja nie mam nic przeciwko, pamiętajcie tylko, że wypadki się zdarzają (mam nową dice tower)

Poniżej przedstawcie krótko swoje postaci, bo w sumie znacie się, krótko czyli:
1 rasa
2 klasa z krótkim opisem zdolności i roli klasy (np druid - kapłan-mag natury, głównie leczy i prawi morały o równowadze)
3 jesteście miejscowi czy przyjezdni
4 kilka faktów o waszej postaci które znają wszyscy w Zaciszu (np, pije tylko piwo z korzonków ostu innymi alkoholami gardzi)


Jakbym sobie przypomniał jeszcze o czymś to pojawi się to tutaj

A teraz przywitajcie się ładnie i zaczynamy!

Link do sesji: Sesja
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 20-11-2019 o 14:56.
Googolplex jest offline