Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2019, 20:00   #1
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
WH 2 edycja - Władca Zimy

Cześć!

Chciałbym poprowadzić polską kampanię żołnierską pt. "Władca Zimy" z 2001 roku na zasadach drugiej edycji Warhammera i wychodzę z pytaniem, czy znaleźli by się potencjalni chętni zanim rozpiszę rekrutację. Kampania składa się z czterech powiązanych ze sobą przygód, a ja mam w sobie na tyle zaparcia, żeby doprowadzić ją do końca.

Założenia w skrócie:
  • sesja survivalowo-śledcza
  • flow postowania: 4 dni dla graczy, 2 dla mnie
  • przyjąłbym 5-6 osób
  • bez google docksa, gra tylko na forum
  • 1500 PD na rozwój postaci
  • walki rozgrywane na discordzie lub innym medium przy użyciu kostnicy. Opcjonalnie mogę rzucać za gracza, jeśli nie po drodze mu z mechaniką
  • możliwość wyboru gotowej postaci dostępnej w kampanii i modyfikacji jej według własnego uznania
  • posty graczy mogą być niewielkie objętościowo, choć miło będzie zobaczyć przemyślenia bohatera przy odpisach

Ktoś chętny?

Pozdrawiam!
 
Ayoze jest offline