Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2019, 11:48   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Podoba mi się pomysł z zagnionymi braćmi gdzieś pamiętam słuchałem wywiadu z Toryiamą gdzie mówił o odmiennych od ludzkich relacjach rodzinnych Sayian teraz nie mogę znaleźć tego filmiku na YT ale potem w wolnej chwili poszukam. Mimo to wydaje mi się że to ciekawy pomysł jestem jak najbardziej za! Problem wynika z tego że w rysunkach szczególnie fanowskich większość małpoludzi ma tą samą mordkę ale to okazja żeby odegrać ciekawą sytuacje na sesji choć wszystko zależy od Lorda Melkora ja widziałbym tą sytuacje trochę podobną do tego co spotkało Raditzza i Goku że twój Murdock wie o tym że ma brata który był niskopoziomowy i wysłali go jako dziecko żeby podbił planetę. Potem trafił po prostu w ręce N.I. S. o relacji przekonaliby się w trakcie sesji

ColPotem się odniosę do tego co mi wysłałeś na PW generalnie się ze wszystkim zgadzam po prostu parę rzeczy chciałbym doprecyzować i się zapytać ale nic szczególnie ważnego a teraz nie mam czasu.

I chyba wygodniej będzie i zapamiętać imię mojej postaci jako Sor Greppa takie dwu członowe jak Son Goku itp.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-11-2019 o 11:50.
Brilchan jest offline