Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 12:43   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Syn prezesa będzie pasować do scenariusza Referencje nie będą potrzebne - wystarczą chęci do uczestnictwa
Nie Prezesa Prepersa chodzi o stukniętych amerykanów którzy wierzą w teorie spiskowe robią schrony, skupują broń robią zapasy itp https://www.theprepperjournal.com/

Myślałem żeby ten mój dzieciak uczył się od ojca survivalu robienia pułapek i teorii spiskowych a żeby było ciekawiej Matka może być prezeską firmy której udało się dostać rozwód, odebranie ojcu praw rodzicielskich i zakaz zbliżania się. Ojciec i tak to olewa i planuje porwać dzieciaka bo uważa że jest wolnym obywatelem i prawa amerykańskie go nie dotyczą.

Rodzice chłopaka poznali się w młodości kiedy oboje byli radykalnymi studentami / hipisami matka została Yappiszonką a ojciec się jeszcze bardziej zradykalizował i "sprawicował" tz przeszedł na prawą stronę spektrum politycznego.

Po prostu pomyślałem że fajnie by było wyjaśnić skąd dzieciak potrafi robić pułapki bo go ojciec uczył robić takie zabezpieczenia. Dzieciak który większość czasu spędzał w lesie ucząc się strzelania z łuku zastawiania pułapek, strzelania z wiatrówki i przetrwania w lesie byłby ciekawym BG dla takiej historii. Matka byłaby self made women feministka ale też bogaczka która mimo zewnętrznie lewicowych poglądów broniłaby swojego bogactwa jak lwica nie chcąc dawać handouts to the poor bardziej w stylu Ayn Rand chociaż się do tego nie przyzna.

Ostatnio znalazłem ciekawą analizę Home Alone jako revange fantasy i trochę podkoloryzowało to mój pomysł na postać nie wiem czy takie podejście ci pasuje ?

https://www.youtube.com/watch?v=9Pa8bRdDyW4

Postać nie byłaby odgrywana jakoś super politycznie po prostu dzieciak który jak katarynka powtarza pierdoły które słyszy od rodziców po prostu myślałem o wyjaśnieniu dlaczego taki maluch umiałby robić takie pułapki bo u Kevina wydaje się trochę dziwne że ma takie umiejki.

A zajęta prezeska pracoholiczka Mama to dobre wytłumaczenie dlaczego chłopczyk zostanie sam w domu może opiekunka która miała się nim zająć uciekała z chłopakiem na randkę ? Może miała kryzys w rodzinie ? Może przestępcy jakoś ją wyciągnęły ? Albo mój BG jakąś ją wykiwa bo czułby się obrażony że zostawiła go samego a dzięki treningowi ojca jest bardzo samodzielny.

Z tych opcji najbardziej mi się podoba pomysł nieodpowiedzialnej opiekunki która zabrała kasę i poszła w tango z chłopakiem bo to takie w stylu lat 90tych
 
Brilchan jest offline