Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2019, 22:03   #9
Surelion
 
Surelion's Avatar
 
Reputacja: 1 Surelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputacjęSurelion ma wspaniałą reputację
Pomysł na sesję bardzo, ale to bardzo intrygujący. Gratuluję PeeWee.

Co do listy, to chyba każdy po jakimś czasie grania ma swój sposób na budowanie postaci. To chyba tak jak z opisami podczas sesji, albo od szczegółu do ogółu albo odwrotnie. Akurat preferuję szkielet a potem go uzupełniam. Twoja lista idzie raczej w szczegółowość i dlatego uświadomiłem sobie coś bardzo istotnego, chociaż nie związanego z erpegami. Dzięki PeeWee, już wiem, że warto było tu zajrzeć.

Co do Cienia, to trochę nie rozumiem czemu nie można ostatecznie pogodzić się z myślą, że idzie się dalej. Po co tak kurczowo trzymać się tych rzeczy które nas obecnie wiążą. Kiedy ktoś dorasta psychicznie to uświadamia sobie, że kiedyś umrze. Trzeba się z tym pogodzić. Kocham mojego syna nad życie, ale ostatecznie kiedyś i ja odejdę. On wie o tym, ma pięć lat ale rozumie, rozmawiamy. Granie Cieniem wydaje mi się zatem prostsze, bo jest bliższe mojej naturze. Tym samym nieco dziwi mnie ten system i bardzo chciałby zobaczyć jak funkcjonuje.
Ostatecznie Wraith to jedyny system, w który każdy z nas będzie musiał rozegrać w realu, warto się więc przygotować do tej sesji...
Już nie przeszkadzam i serdecznie przepraszam za ewentualny offtop.
 
__________________
"Gdy chcesz opisać prawdę, elegancję pozostaw krawcom. " A. Einstein
Surelion jest offline